
Chet Faker stond op 19 mei in een uitverkocht Rotown in Rotterdam. Daar wist hij een mooie indruk
Op zaterdag 18 mei 2013 bracht de zoet gevooisde Zucchero Sugar Fornaciari nummers ten gehore van
Tussen 31 mei en 2 juni zal het World Forum in Den Haag geheel in het teken staan van Anime 2013. De 15e editie van het jaarlijkse festival van Stichting J-POP belooft speciaal te worden.
Vandaag 18 mei was de laatste festivaldag van Rabo Amersfoort Jazz Festival.
Ook op zaterdag 18 mei konden bezoekers van het Rabo Amersfoort Jazz Festival weer volop genieten
Hare Majesteit Koningin Máxima woonde donderdagavond 16 mei in de Ridderzaal in Den Haag het diner bij van het congres International Day Against Homophobia (IDAHO).
In Den Haag werden deze twee statiefoto's gemaakt van Koning Willem-Alexander en Hare Maje
De kroningsdag werd gisteren afgesloten met de ‘Koningsvaart’. Koning Willem-Alexander
Met het vorige album ‘High Violet’ wisten The National in 2010 een groter publiek aan te spreken. Met hun nieuwe album ‘Trouble Will Find Me’ zit de kans erin dat het publiek voor The National nog groter zal gaan worden.
Anouk heeft altijd al precies het tegenovergestelde gedaan dan wat er van haar werd verwacht. Kijk
High South is een Amerikaanse groep die uit 4 uitstekende gitaristen bestaat met elk goede zangkwa
Een hemelse uitdaging voor Marjolijn Touw: ze wordt de alternate van Simone Kleinsma voor de rol van Moeder Overste in de musical Sister Act.
Sallie Harmsen, Barry Atsma en Fedja van Huêt gaan belangrijke rollen spelen in de nieuwe bioscoo
Op 13 mei ging in het Tushinski Theater in Amsterdam de film ‘Leven Boerenliefde’ in p
Met de compacte Mini Buddies Speakers heb je jouw favoriete muziek altijd op zak. De kleine figuurtjes zijn gemakkelijk aan te sluiten en geven een krachtig volume.
De 16-jarige zanger/ rapper Monsif is te zien als hartenbreker van Rachel in de videoclip van haar
Ook volgend seizoen komt Studio 100 weer met veelbelovende theatershows! Kinderen kunnen v

Het populaire ochtendprogramma Evers Staat Op bestaat 12½ jaar. Reden voor weer een feestje! Radio 538 viert dit jubileum groots met een nieuwe editie van LIVE38XXL, op 26 oktober aanstaande.
Eerder maakte het radiostation al bekend dat de vrienden van de show Guus Meeuwis en Nick en Simon in de spiksplinternieuwe Ziggo Dome in Amsterdam komen optreden. Inmiddels is ook bevestigd dat niemand minder dan Kane bezoekers komt trakteren op hun onvervalste rockmuziek. Radio 538 is super trots dat de Haagse rockers een optreden weggeven tijdens het muziekspektakel. De Edwin Evers Band begeleidt deze topartiesten die Nederland rijk is voor een legendarisch concert in de Amsterdamse poptempel.
Dit jaar zijn er niet alleen staan- maar ook zitplaatsen beschikbaar. Tickets zijn te koop vanaf €25,- en verkrijgbaar via de website www.live38xxl.nl, de Radio 538 ticketshop of via de winkels van Primera.